11. travnja 2024. održan je četvrti projektni sastanak projekta "Bridging the Gap Between Biotechnology and Industry: Integrating Design Thinking and Flipped Learning - BIOTE(A)CH (bioteacheu.com) na kojem je jedan od partnera i Sveučilište u Zagrebu, odnosno Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije.

Projekt je financiran u okviru programa Erasmus+ Action Type: KA220-HED-Collaborative Partnership in Higher Education. Voditeljica projekta na Fakultetu je doc. dr. sc. Anita Šalić, a suradnik prof. dr. sc. Bruno Zelić.

Na početku sastanka sudionike je ispred Fakulteta pozdravio prodekan, prof. dr. sc. Ernest Meštrović, a više o aktivnostima Fakulteta sudionici su iz prve ruke imali priliku saznati u obilasku Laboratorija za industrijsku ekologiju i spin-off tvrtke Comprehensive Water Technology d.o.o. (CWT) uz stručno vodstvo dr. sc. Monike Šabić Runjavec i doc. dr. sc. Matije Cvetnića.