Repozitorij
Studentski zbor Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije

"Tajna uspješnog obrazovanja je poštovanje prema studentima"

RALPH EMERSON

 

Više informacija na stranici Studentskog zbora >>

Film Studentskog zbora o FKIT-u (5m:13s, 43,7MB)

KOORDINATORICA ZA PODRŠKU STUDENTIMA

Prof. dr. sc. Danijela Ašperger
diva@fkit.hr; 01/4597 212

KOORDINATORICA ZA STUDENTE S INVALIDITETOM

Doc. dr. sc. Jozefina Katić
jkatic@fkit.hr; 01/4597 115

PREDSTAVNICI STUDENATA

Kristina Sušac, predsjednica Studentskog zbora, članica Povjerenstva za nastavu
E-mail: ksusac@fkit.hr

Vedran Muhar, zamjenik predsjednice, član Povjerenstva za nastavu
E-mail: vmuhar@fkit.hr

Matea Bačić, tajnik
E-mail: mbacic@fkit.hr

Inga Geršak, studentski pravobranitelj
E-mail: igersak@fkit.hr

Anja Macan, predstavnica u Studentskom zboru Sveučilišta, članica Povjerenstva za promicanje imena fakulteta
E-mail: amacan@fkit.hr

Tena Murk, predstavnica preddiplomskog studija EI
E-mail: tmurk@fkit.hr

Marko Sejdić, predstavnik preddiplomskog studija KI
E-mail: msejdic@fkit.hr

Doria Curiš, predstavnica preddiplomskog studija KIM
E-mail: dcuris@fkit.hr

Dominik Varga, predstavnik preddiplomskog studija PK
E-mail: dvarga@fkit.hr

Karla Plenča, predstavnik diplomskog studija EI, članica Povjerenstva za stegovnu odgovornost studenata
E-mail: kplenca@fkit.hr

Mario Sokolić, predstavnik diplomskog studija KI
E-mail: msokolic@fkit.hr

Lucija Fiket, predstavnica diplomskog studija KIM
E-mail: lfiket@fkit.hr

Marija Šiprak, predstavnica diplomskog studija PK
E-mail: msiprak@fkit.hr

Katarina Mužina, mag.ing.cheming., predstavnica poslijediplomskog studija
E-mail: kmuzina@fkit.hr

Filip Car, mag.ing.oecoing., predstavnik poslijediplomskog studija
E-mail: fcar@fkit.hr

Anabela Ljubić, članica Povjerenstva za upravljanje kvalitetom
E-mail: aljubic@fkit.hr

Filip Pucko, član Povjerenstva za stegovnu odgovornost studenata
E-mail: fpucko@fkit.hr

Doroteja Mutak, članica Etičkog povjerenstva
E-mail: dmutak@fkit.hr

 

Statut Studentskog zbora Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu