Repozitorij
Studentski zbor Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije

"Tajna uspješnog obrazovanja je poštovanje prema studentima"

RALPH EMERSON

 

Više informacija na stranici Studentskog zbora >>

Film Studentskog zbora o FKIT-u (5m:13s, 43,7MB)

KOORDINATORICA ZA PODRŠKU STUDENTIMA

Prof. dr. sc. Danijela Ašperger
diva@fkit.hr; 01/4597 212

KOORDINATORICA ZA STUDENTE S INVALIDITETOM

Doc. dr. sc. Jozefina Katić
jkatic@fkit.hr; 01/4597 115

PREDSTAVNICI STUDENATA

Predsjednik:
Marko Sejdić (msejdic@fkit.hr)

Zamjenik predsjednika:
Karla Plenča (kplenca@fkit.hr)

Tajnik:
Matea Bačić (mbacic@fkit.hr)

Predstavnica u Studentskom zboru Sveučilišta:
Anja Macan (amacan@fkit.hr)

Predstavnik diplomskog KI:
Doroteja Mutak (dmutak@fkit.hr)

Predstavnik diplomskog EI:
Tamara Kopunić (tkopunic@fkit.hr)

Predstavnik diplomskog KIM:
Vedran Muhar (vmuhar@fkit.hr)

Predstavnik diplomskog PK:
Marija Šiprak (msiprak@fkit.hr)

Predstavnik preddiplomskog KI:
Jelena Vrhovec (jvrhovec@fkit.hr)

Predstavnik preddiplomskog EI:
Tena Murk (tmurk@fkit.hr)

Predstavnik preddiplomskog KIM:
Doria Curiš (dcuris@fkit.hr)

Predstavnik preddiplomskog PK:
Leonard Bauer (lbauer@fkit.hr)

Predstavnica posljediplomskog studija:
Katarina Mužina (kmuzina@fkit.hr)

Predstavnik posljediplomskog studija:
Filip Car (fcar@fkit.hr)

Članovi Povjerenstva za nastavu:
Marko Sejdić (msejdic@fkit.hr),
Karla Plenča (kplenca@fkit.hr)

Članica Povjerenstva za upravljanje kvalitetom:
Anabela Ljubić (aljubic@fkit.hr)

Članovi Povjerenstva za stegovnu odgovornost studenata:
Filip Pucko (fpucko@fkit.hr),
Antonia Ravlija (aravlija@fkit.hr)

Članica Etičkog povjerenstva:
Doroteja Mutak (dmutak@fkit.hr)

Članica Povjerenstva za promicanje imena fakulteta:
Ema Kovačević (ekovacevi@fkit.hr)

 

Statut Studentskog zbora Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu