Poziv na završnu konferenciju...

Pozivamo Vas na završnu konferenciju projekta biDEAS - Biorazgradive 3D-tiskane strukture za augmentaciju kosti koja će se održati 24.11.2023. na Fakultetu kemijskog inženjerstva i tehnologije, Trg Marka Marulića 20, Zagreb.

Na završnoj konferenciji predstavit će se postignuti rezultati nakon provedbe projekta kojeg u partnerstvu provode Sveučilište u Zagrebu, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, i poduzeća TOPOMATIKA d. o. o. i IZIT d. o. o.

Cilj projekta je bio razvoj tehnologija i postupaka za proizvodnju biorazgradivih 3D struktura kao materijala za nadogradnju kosti, odnosno kao potpore zubnom implantatu.

Projekt je sufinanciran iz Europskog strukturnog i investicijskog fonda u sklopu Poziva “Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije”, a ukupna vrijednost projekta je 940.000,24 EUR (7.083.185,25 HRK) od čega EU sufinanciranje iznosi 734.201,59 EUR (5.531.841,91 HRK).

Bit će nam izuzetno drago da se odazovete ovom pozivu te Vas molimo da zbog ograničenog broja mjesta svoju prijavu za prisustvovanje pošaljete na email.