Natječaj za radno mjesto

- jednog (1) izvršitelja radno mjesto spremačica

RADNO MJESTO IV. vrste - spremačica                                                        (jedan zaposlenik/ca)

Radni odnos na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom,
uz obvezu probnog rada

Natječaj je objavljen u Narodnim novinama od 23. kolovoza 2019.

Tekst natječaja

Svi pristupnici/e moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o radu, te prijavi na natječaj priložiti: životopis, presliku svjedodžbe, ispis staža iz HZMO, potvrdu o državljanstvu (domovnicu ili odgovarajući dokument kojim se dokazuje državljanstvo) i uvjerenje da protiv pristupnika/ce nije pokrenut istražni ili kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).

Svi pristupnici koji kod prijama u radni odnos ostvaruju pravo prednosti prema posebnom zakonu dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti dokaze o tom statusu pri čemu ostvaruju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Obrada osobnih podataka je nužna za postupak prijave na natječaj. Podaci će se čuvati do završetka natječajnog postupka, odnosno onoliko koliko ih moramo čuvati zbog pravnih obveza.

Rezultati natječajnog postupka objavit će se na službenoj internetskoj stranici Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu (www.fkit.unizg.hr/natjecaji).

Prigovor na rezultat natječajnog postupka može se predati u pismenom obliku putem zemaljske pošte u roku od 15 dana od dana objave na službenoj internetskoj stranici Fakulteta.

Prijave se podnose na gornju adresu, u roku osam (8) dana od objave u Narodnim novinama.

Natječaj za radna mjesta FKIT-a u NN od 23. kolovoza 2019.