Održavanje nastave na preddiplomskim...

Održavanje nastave na preddiplomskim i diplomskim studijima Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije u ak. god. 2021./2022.

Početak nastave na preddiplomskim i diplomskim studijima za sve studente je 4. listopada 2021., kako je i predviđeno akademskim kalendarom za ak. 2021./2022. Nastava će se odvijati kontaktno sukladno Odluci Vlade RH o načinu izvođenja nastave u uvjetima epidemije bolesti COVID-19 i uputi Ministarstva znanosti i obrazovanja, uz obveznu primjenu svih važećih epidemioloških mjera i uputa Stožera civilne zaštite RH i preporukama HZJZ-a. Tijekom prisustvovanja predavanjima, seminarima i laboratorijskim vježbama u prostorima Fakulteta obavezno je nošenje zaštitne maske.

Nastava će se odvijati prema rasporedu koji će biti objavljen na mrežnim stranicama Fakulteta.

Sretno svima u ak. god. 2021./2022.

Izvođenje studijskih programa u akademskoj godini 2021./2022.

Autor: Nataša Štefok