Uvodno predavanje za studente 1....

Uvodno predavanje namijenjeno studentima 1. godine preddiplomskih studija u ak. god. 2021./2022.  će se održati u petak 1. listopada 2021. uz pridržavanje preporuka HZJZ-a prema sljedećem rasporedu:

Preddiplomski studij Kemijsko inženjerstvo i Ekoinženjerstvo: 9 h u velikoj predavaonici na Marulićevom trgu 19 (MKV-19)

Preddiplomski studij Primijenjena kemija i Kemija i inženjerstvo materijala: 11:30 h u velikoj predavaonici na Marulićevom trgu 19 (MKV-19)

Nakon pozdravne riječi dekana, brucoše ćemo upoznati s njihovim pravima i obvezama, načinom na koji će se održavati nastava, rasporedom nastave, lokacijama na kojima će se održavati predavanja, seminari i vježbe, te svim ostalim detaljima bitnima za uspješan početak studiranja.

Nastava u akademskoj godini 2021./2022. počinje 4. listopada 2021. za sve studente prema rasporedu koji će biti objavljen na https://www.fkit.unizg.hr/preddiplomski.

Autor: Nataša Štefok