Pridržavanje UPUTA za provođenje...

Studenti su se tijekom provođenja ispitnih rokova dužni pridržavati UPUTA za provođenje ispita tijekom epidemije koronavirusa, preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Sveučilišta u Zagrebu. Prilikom ulaska u zgrade Fakulteta obavezno je nošenje zaštitnih maski, dezinfekcija ruku i održavanje fizičke distance od 1,5 m. Studenti ulaze u predavaonicu jedan po jedan uz fizičku distancu i ne okupljaju se ni zadržavaju nepotrebno u prostorima Fakulteta tijekom epidemije koronavirusa.  U posljednje vrijeme prilikom provođenja ispita primijećeno je nepridržavanje Uputa i preporuka. Samo odgovornim ponašanjem i pridržavanjem mjera možemo doprinijeti sprječavanju širenja koronavirusa i uspješnom  privođenju kraju ove akademske godine.