VAŽNO - Obavijest nastavnicima -...

Trenutno zbog situacije izazvane potresom i koronavirusom se sva izravna nastava obustavlja do 19. travnja 2020.
Sukladno novim mjerama suzbijanja koronavirusa i u skladu s dopisom Ministarstva znanosti i obrazovanja te odlukom Vlade Republike Hrvatske i Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. obustavlja se do 19. travnja sva izravna nastava na fakultetu (predavanja, seminari i vježbe).

U navedenom periodu preporuča se nastavu (predavanja, seminari, pokazne vježbe) održavati na daljinu (putem mrežne stranice Fakulteta, sustava Merlin, youtube kanala, viber, skype ili whatsapp grupa).

Ukoliko će se nastava održavati na daljinu molimo Vas da o tome obavijestite studente putem mrežne stranice predmeta i prodekanicu za nastavu.

Svima želimo uspješno provođenje nastave na daljinu i da se svi što učinkovitije odupremo COVIDU-19.

Autor: Branko Zorko