Predstavljanje Natječaja za program stipendiranja studentica iz STEM područja Female Engineers MOL ProgramMe (FEMP) održat će se u petak 11. listopada 2019. u 9:30 h predavaonici S-0.

Poštovane i drage studentice, INA Grupa otvorila je natječaj za stipendiranje redovnih studentica 4. i 5. godine odnosno diplomskog studija iz određenih STEM područja, uključujući naš fakultet, u sklopu programa Female Engineers MOL Programme, a prijave su otvorene do 15.10.2019.

Informaciju o navedenom natječaju već sada možete vidjeti na društvenim mrežama INE, a moći ćete vidjeti i na plakatima u prostorijama našeg fakulteta. Plakat prikazuje prošlogodišnju finalisticu i pobjednicu Ivu Ćuk koja je nakon toga dobila priliku postati članom INA Grupe gdje i danas radi.

Više detalja i prijava