Tehnologijada 2024 - iskazivanje...

Poziv svim studenticama i studentima

Ispunjavanjem obrasca na dnu ovog teksta iskazujete svoj interes za sudjelovanjem (prijavljujete se) za sudjelovanje na Tehnologijadi koja će se održati u Trogiru od  13. do 19.svibnja 2024.

Više informacija o znanstveno-sportskoj manifestaciji Tehnologijada pronađite na web stranici:

Tražimo po jednog predstavnika tj. predstavnicu fakulteta u krosu i plivanju, 2 predstavnika i 1 predstavnicu u st. tenisu te ukupno 4 predstavnika (neovisno o spolu) u šahu.

Plivanje - 50 metara slobodno

Kros - 1500 tj. 2000 metara (m,ž)

St. tenis - ekipno

Šah - ekipno

Nakon isteka prijava bit ćete kontaktirani oko dogovora za selekcije (ovisno o broju prijava).

Za više informacija o svemu vezanom uz Tehnologijadu slobodno me kontaktirajte na mail ili Merlin, a kontaktirati možete i predsjednicu studentskog zbora - Laru Štorgu na mob 0914622736 ili na mail lstorga@fkit.hr

Prijaviti možete i više sportova

Prijave traju do konca ponedjeljka, 15. travnja 2024.

Autor: Jasna Majcen