7. Simpozij studenata doktorskih...

Pozivamo studente doktorskih studija, njihove mentore i sve zainteresirane na sedmi Simpozij studenata doktorskih studija Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, koji će se održati od 21. do 22. travnja 2023. godine.

Na simpoziju očekujemo sudjelovanje preko 240 studenata, njihovih mentora i sveučilišnih profesora iz Hrvatske i susjednih zemalja. Aktivni sudionici mogu biti svi studenti doktorskih studija PMF-a i srodnih studija (neovisno o godini studija), koji će na Simpoziju predstaviti rezultate svojih znanstvenih istraživanja u obliku usmenih izlaganja i posterskih priopćenja.

Pasivni sudionici mogu biti svi zainteresirani za slušanje Simpozija, posebno studenti svih razina preddiplomskih, diplomskih i doktorskih studija kao i njihovi mentori.

Rok za prijavu sudjelovanja i slanje sažetaka je 19. veljače 2023. godine.

Sudjelovanje na Simpoziju je besplatno, a sve detaljne informacije možete pronaći na Web stranici Simpozija.

Zapratite nas i na društvenim mrežama:

Za sva dodatna pitanja, javite nam se na mail: phdss@pmf.hr

Autor: Jasna Majcen