Oglašavamo akreditirane tečajeve stranih jezika u ljetnom semestru 2018./19. godine uz popust za studente Sveučilišta po cijeni od 1850,00 kn.

Ovim putem bismo Vas željeli i informirati da smo odobrili poseban popust i za djelatnike fakulteta Sveučilišta te da je cijena za 70 sati nastave 1590,00 kn (20% popusta na postojeću cijenu). Točan raspored tečajeva i termine testiranja možete vidjeti na sljedećoj web stranici.

Upisi u tečajeve stranih jezika u ljetnom semestru 2018./2019. počinju 4. 2. 2019. Nastava prema rasporedu počinje 25. 2. 2019.

Pri upisu u više stupnjeve tečajeva stranih jezika razina znanja određuje se testiranjem (ranija prijava nije potrebna).

Centar za strane jezike Filozofskog fakulteta osim akreditiranih tečajeva (s pravom upisa u e-radnu knjižicu) održava i testiranja za potvrde o poznavanju stranog jezika (opće potvrde ili specijalizirane potvrde kao primjerice za stipendije programa Erasmus +).