Reakreditacija poslijediplomskog...

Poslijediplomski sveučilišni studij Kemijsko inženjerstvo i primijenjena kemija trenutačno prolazi postupak reakreditacije koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. Želite li Stručnom povjerenstvu dostaviti svoj komentar, primjedbu ili prijedlog ili želite pohvaliti rad Fakulteta ili nekih pojedinaca, molimo Vas iznesite svoje argumentirano mišljenje putem povjerljive komunikacije: https://www.azvo.hr/hr/komentari-phd .

Agencija za znanost i visoko obrazovanje jamči anonimnost svim osobama koje napišu komentar (anonimna dostava poruka). Vaše će se poruke koristiti isključivo u internom radu Stručnog povjerenstva te neće biti dostupne predstavnicima Fakulteta. Želite li dogovoriti individualni razgovor s članovima Stručnog povjerenstva tijekom posjeta, molimo da to ovdje napišete. Agencija će u protokolu posjeta ostaviti vrijeme za takve razgovore.

Reakreditacija doktorskih studijskih programa