Studenti koji zbog zdravstvenih razloga nisu u mogućnosti izvršavati svoje studentske obveze trebaju se javiti unutar 30 dana od pojave tegoba nadležnom studentskom liječniku čiju će potvrdu dostaviti Fakultetu.

Sukladno članku 15. Pravilnika o studiranju na preddiplomskim i diplomskim studijima Sveučilišta u Zagrebu i članku 14. Pravilnika o studiranju na preddiplomskim i diplomskim studijima Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije "Student je obvezan aktivirati mirovanje obveza u roku od 45 dana nakon nastupa razloga za mirovanje obveza ili kasnije u iznimnim slučajevima.”

Mirovanje studentskih obveza zbog zdravstvenih razloga u suprotnom neće biti moguće ostvariti.

Nadležni studentski liječnik: dr. Nina Petričević

Medicinska sestra: Ljuba Čurić

Adresa: Avenija Većeslava Holjevca 22

Telefon: 6551 554