Studentska anketa o procjeni kvalitete rada nastavnika/asistenata u ljetnom semestru ak. god. 2011./2012. održati će se na Fakultetu u vremenu 4. - 21. lipnja 2012. godine.

Anketa je dobrovoljna i u potpunosti anonimna te se provodi "papir-olovka metodom" za vrijeme nastave zadanog kolegija i to na početku prvog sata predavanja, vježbi ili seminara. Za vrijeme provođenja ankete nastavnik/asistent koji se vrednuje ne smije biti prisutan u dvorani. Ankete provode anketari koji objašnjavaju postupak anketiranja, odgovaraju na moguće upite studenata i brinu za disciplinu za vrijeme provođenja ankete.

Odgovori prikupljeni ovom anketom mogu upozoriti na nedostake i teškoće u nastavi te utjecati na poboljšanje njene kvalitete. Stoga Vas molim da se odazovete anketi i pomognete u podizanju kvalitete nastave na Fakultetu.

Prodekan za nastavu

dr. sc. Bruno Zelić, red. prof