U okviru 9. Zagrebačkog energetskog tjedna 7.- 12. svibnja 2018. održan je i Stručni skup studenata „Mi imamo rješenja - Vizije novih generacija za održivi, zeleni razvoj“ u organizaciji Gradskog ureda za gospodarstvo, energetiku i zaštitu okoliša i Fakulteta prometnih znanosti.

Naše diplomandice: Ivana Peran, Kristina Azinović i Mia Došen, pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Zvonimira Glasnovića i dr. sc. Karmen Margeta, u konkurenciji 7 fakulteta osvojile su 1. mjesto u kategoriji Najboljeg studentskog projekta „Mi imamo rješenja – Vizije novih generacija za održivi, zeleni razvoj“ na čemu im čestitamo i želimo da se nakon diplomiranja uključe u razvoj novih tehnologija koji traži upravo takve mlade i kreativne osobe.

1. Priznanje

2. Primanje priznanja