Repozitorij
Studentski zbor Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije

"Tajna uspješnog obrazovanja je poštovanje prema studentima"

RALPH EMERSON

 

Više informacija na stranici Studentskog zbora >>

Film Studentskog zbora o FKIT-u (5m:13s, 43,7MB)

KOORDINATORICA ZA PODRŠKU STUDENTIMA

Izv. prof. dr. sc. Danijela Ašperger
diva@fkit.hr; 01/4597 212

 

PREDSTAVNICI STUDENATA

Dominik Varga, predsjednik Studentskog zbora, predstavnik preddiplomskog studija KI
E-mail: dvarga@fkit.hr

Juraj Petanjek, zamjenik predsjednika, član Etičkog povjerenstva
E-mail: petanjek@fkit.hr

Marko Rukavina, tajnik, predstavnik preddiplomskog studija PK, član Povjerenstva za promicanje imena fakulteta
E-mail: mrukavina@fkit.hr

Igor Kultan, studentski pravobranitelj
E-mail: ikultan@fkit.hr

Andrea Milićević, predstavnica u Studentskom zboru Sveučilišta

E-mail: amilicevi@fkit.hr

Kristina Sušac, predstavnica preddiplomskog studija KIM
E-mail: ksusac@fkit.hr

Matea Vučetić, predstavnica preddiplomskog studija EI
E-mail: mvucetic@fkit.hr

Ivan Pucko, član Povjerenstva za stegovnu odgovornost, predstavnik diplomskog studija KI

E-mail: ipucko@fkit.hr

Roko Kranjčec, predstavnik diplomskog studija KIM

E-mail: rkranjcec@fkit.hr

Božana Đuranović, predstavnica diplomskog studija EI

E-mail: bduranovi@fkit.hr

Domagoj Šubarić, predstavnik diplomskog studija PK

E-mail: dsubaric@fkit.hr

Sandra Trstenjak, članica Povjerenstva za upravljanje kvalitetom

E-mail: strstenja@fkit.hr

Doroteja Mutak, članica Povjerenstva za stegovnu odgovornost

E-mail: dmutak@fkit.hr

Josip Vinčić, član Povjerenstva za nastavu

E-mail: jvincic@fkit.hr

Nikola Ljubić, član Povjerenstva za nastavu

E-mail: nljubic@fkit.hr

Anamarija Mitar, mag.ing.cheming, predstavnica poslijediplomskog studija

E-mail: amitar@fkit.hr

Joško Barbarić, mag.ing.cheming, predstavnik poslijediplomskog studija

E-mail: barbaric@fkit.hr

 

 

Statut Studentskog zbora Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu