Repozitorij
Studentski zbor Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije

"Tajna uspješnog obrazovanja je poštovanje prema studentima"

RALPH EMERSON

 

Više informacija na stranici Studentskog zbora >>

Film Studentskog zbora o FKIT-u (5m:13s, 43,7MB)

KOORDINATORICA ZA PODRŠKU STUDENTIMA

Izv. prof. dr. sc. Danijela Ašperger
diva@fkit.hr; 01/4597 212

 

PREDSTAVNICI STUDENATA

Martin Gojun, predsjednik Studentskog zbora, član Povjerenstva za promicanje imena Fakulteta, predstavnik preddiplomskog studija EI
E-mail: mgojun@fkit.hr

Juraj Petanjek, zamjenik predsjednika, član Etičkog povjerenstva
E-mail: petanjek@fkit.hr

Tamara Grgić, tajnica, članica Povjerenstva za upravljanje kvalitetom, predstavnica preddiplomskog studija KIM
E-mail: tgrgic@fkit.hr

Dominik Varga, studentski pravobranitelj
E-mail: dvarga@fkit.hr

Tea Lovrinov, predstavnica preddiplomskog studija PK
E-mail: tlovrinov@fkit.hr

Ana-Marija Čižmek, predstavnica diplomskog studija KIM, članica Povjerenstva za nastavu
E-mail: acizmek@fkit.hr

Marko Levačić, predstavnik diplomskog studija PK
E-mail: mlevacic@fkit.hr

Ana Peranić, predstavnica diplomskog studija EI
E-mail: aperanic@fkit.hr

Andrea Milićević, članica Povjerenstva za stegovnu odgovornost
E-mail: amilicevi@fkit.hr

Leo Cuculić, predstavnik diplomskog studija KI, član Povjerenstva za stegovnu odgovornost
E-mail: lcuculic@fkit.hr

Josip Vinčić, predstavnik preddiplomskog studija KI
E-mail: jvincic@fkit.hr

Ekatarina Kristan Mioč, mag. ing. cheming., predstavnica poslijediplomskog studija
E-mail: ekristan@fkit.hr

Andrej Vidak, mag. educ. phys., predstavnik poslijediplomskog studija
E-mail: avidak@fkit.hr

 

Statut Studentskog zbora Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu