Andrea Bistrović, mag. appl. chem., asistentica Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu i doktorandica HRZZ-a nova je stipendistica, dvanaestog po redu, L'Oréal - UNESCO-ova Nacionalnoga programa stipendiranja "Za žene u znanosti".

ČESTITAMO !!!

Svečana dodjela stipendija održana je 5. travnja 2018. godine u Preporodnoj dvorani Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u Zagrebu, uz prisutnost predsjednika HAZU-a akademika Zvonka Kusića, ministrice znanosti i obrazovanja Blaženke Divjak, ministrice kulture Nine Obuljen Koržinek, izaslanice gradonačelnika Zagreba Milana Bandića dogradonačelnice Olivere Majić, izaslanice predsjednika Hrvatskog sabora Gorana Jandrokovića zastupnice Vesna Bedeković te glavne direktorice L'Oréala Adria Brigitte Streller, koji su svojim dolaskom podržali ovo slavlje hrvatske znanosti i žena znanstvenica.

U medijima:

L'Oréal-UNESCO Za žene u znanosti - FaceBook

Dnevnik.hr - Četiri mlade znanstvenice nagrađene stipendijama L'Oreal-UNESCO

Nacional.hr - Proglašene nove stipendistice programa "Za žene u znanosti"

Aktualno.hr - Četiri nove stipendistice programa L’Oreal-UNESCO "Za žene u znanosti"

Priopćenje HAZU-a - Uručene stipendije Nacionalnog programa "Za žene u znanosti"

Dalmacija News - "Za žene u znanosti", Odabrane četiri najuspješnije mlade znanstvenice

Večernji list - Karijera u znanosti ide uz obitelj, a ne unatoč njoj

01Portal.hr (Grad Zagreb) - Dodijeljene stipendije "Za žene u znanosti

Doktorandice HRZZ-a, dobitnice su ovogodišnjih L'Oreal-UNESCO stipendija

Ministarstvo kulture RH, 6. travnja 2018.

HRTi servis – HRT1 emisija DOBAR DAN, HRVATSKA, 6. travnja 2018. (video 31:58-40:40)