97. obljetnica Kemijsko-inženjerskog...

Svečana sjednica povodom obillježavanja 97. obljetnice Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu održat će se u četvrtak 20. listopada 2016. s početkom u 13 sati u velikoj predavaonici Fakulteta (MKV 20), Marulićev trg 20, Zagreb. Uzvanicima će se prigodnim govorom uz dekana Fakulteta obratiti i prof. dr. sc. Damir Boras, rektor Sveučilišta u Zagrebu.

Na svečanoj sjednici dodijelit će se nagrade zposlenicima Fakulteta pri čemu će:

a) Prof. dr. sc. Stanislav Kurajica dobiti nagradu Franjo Hanaman za svekoliku djelatnost na promicanju imena Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu

b) Dr. sc. Jozefina Katić dobiti nagradu Ivan Plotnikov za najboljeg mladog znanstvenika Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu

Na svečanoj sjednici dodjelit će se i nagrade najboljim studentima Fakulteta pri čemu će:

a) Nagradu Vjera Marjanović Krajovan najboljoj studentici diplomskog studija Kemijsko inženjerstvo, generacija 2015./2016., Katarini Mužina, dodjeliti tvrtka Ina - Industrija nafte d.d.

b). Nagradu Vjera Marjanović Krajovan najboljem studentu diplomskog studija Kemija i inženjerstvo materijala, generacija 2015./2016., Roku Blažicu, dodjeliti tvrtka Končar - Institut za elektrotehniku d.d.

c) Nagradu Vjera Marjanović Krajovan najboljoj studentici diplomskog studija Ekoinženjerstvo, generacija 2015./2016., Jeleni Čulig, dodjeliti tvrtka Zagrebačke otpadne vode d.o.o.

d) Nagradu Vjera Marjanović Krajovan najboljoj studentici diplomskog studija Primijenjena kemija, generacija 2015./2016., Nataliji Pantalon Juraj, dodjeliti tvrtka Pliva Hrvatska d.o.o.

e) Dekanovu nagradu za zapažen studentski znanstveni rad za ak. god. 2015./2016. dobiti  Petra Roškarić, Ida Boček, Iva Gavran, Josipa Smolković, Martina Perlog, Sena Jorgić, Fran Jazbec,Jurica Bunjevac, Kristina Tolić, Nataša Stankir, Mihael Antonije Koščak, Dominik Kosir, Nikola Milosavljević.

Svečanu sjednicu prigodnim glazbenim programom popratit će Klapa ARMORIN.

Autor: Bruno Zelić