ASISTENT, radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju

u području tehničkih znanosti, polje kemijsko inženjerstvo,
na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu,
u Zavodu za mehaničko i toplinsko procesno inženjerstvo

(jedan zaposlenik/ca)

POSLIJEDOKTORAND, radno mjesto I. vrste - stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja,

područje prirodnih znanosti, polje kemija ili područje tehničkih znanosti, polje kemijsko inženjerstvo ili područje tehničkih znanosti, polje interdisciplinarne tehničke znanosti ili područje tehničkih znanosti, polje temeljne tehničke znanosti, u Zavodu za polimerno inženjerstvo i organsku kemijsku tehnologiju, na određeno vrijeme od 1. ožujka 2016. do 1. srpnja 2017. u punom radnom vremenu

(jedan zaposlenik/ca)

Natječaj je objavljen u Narodnim novinama br. 122/15 od 6. studenog 2015.

Tekst natječaja

Prednost pri izboru za radno mjesto Poslijedoktorand imat će pristupnici s iskustvom u:

- područjima procesa obrade voda, naprednih oksidacijskih procesa,
   pripreme tankih filmova i sol-gel sinteze

- analitičkim tehnikama za identifikaciju organskih i anorganskih spojeva,
  određivanje ekoloških pokazatelja kvalitete voda, karakterizaciju čvrstih
  čestica,

- korištenju naprednih računalnih alata.

U smislu dokazivanja navedenog pristupnici natječajnoj dokumentaciji prilažu bibliografiju i dokaze o sudjelovanju u znanstveno-istraživačkom radu, preslike objavljenih radova, potvrde o održanim izlaganjima na znanstvenim konferencijama i sl.

Svi pristupnici/e moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i Zakonom o radu, te prijavi na natječaj priložiti: životopis, presliku diploma, potvrdu o državljanstvu (domovnicu ili odgovarajući dokument kojim se dokazuje državljanstvo) i uvjerenje da protiv pristupnika/ce nije pokrenut istražni ili kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).

Pristupnici/e strani državljani koji se natječu za radno mjesto asistent moraju priložiti i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika stupanj C2 prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike i rješenje o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije izdano od Agencije za znanost i visoko obrazovanje ili potvrdu o predanom zahtjevu.

Pristupnici koji kod prijama u radni odnos ostvaruju pravo prednosti prema posebnom zakonu dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti dokaze o tom statusu pri čemu ostvaruju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Prijave se podnose na gornju adresu, u roku trideset dana od objave u Narodnim novinama.

Natječaj za radna mjesta FKIT-a u NN od 6. studenog 2015.