Obavještavamo Vas da smo započeli proces kandidiranja za dodjelu Godišnjih nagrada Hrvatskih voda koje se dodjeljuju od 1998. godine na Dan Hrvatskih voda - 7. rujna.

Svaki fakultet ima pravo kandidirati jednog kandidata za kategorije od a) do e), a za kategoriju a) to su razumljivo isključivo gradevinski fakulteti.

Molimo Vas da prijedloge u pismenoj formi pošaljete na adresu Hrvatskih voda s naznakom "Povjerenstvo za dodjelu godisnjih nagrada Hrvatskih voda" najkasnije do 24. kolovoza 2012. godine.

Napominjemo da se nagrade dodjeljuju u sljedećim kategorijama:

a)  najbolji  diplomski  rad  iz  područja  hidrotehnike  (dosadašnji  sveučilišni dodiplomski studij građevinarstva odnosno diplomski studij po Bolonjskoj deklaraciji),

b)  najbolji diplomski rad iz ostalih područja značajnih za vodno gospodarstvo (dosadašnji sveučilišni dodiplomski studij odnosno diplomski studij po Bolonjskoj deklaraciji),

c)   najbolji magistarski rad,

d)  najbolja doktorska disertacija,

e)  najbolje djelo (objavljena znanstvena knjiga, sveučilišni udžbenik i slično).

U svim ce se kategorijama razmatrati široko područje vodnog gospodarstva bez obzira na discipline i specijalnosti, a radovi i djela moraju biti obranjeni odnosno objavljeni u periodu od 7. rujna 2011. godine do 15. kolovoza 2012. godine.

Molimo da prilikom predlaganja kandidata poštujete priložene kriterije i mjerila za dodjelu nagrada.

Za sve je kandidate obavezno dostaviti rad i/ili objavljeno djelo na uvid te kontakt adresu kandidata. Svi dostavljeni materijali biti će vraćeni kandidatima nakon pregleda i donošenja odluke Povjerenstva.

Poziv kandidatima

Odluka o kriterijima i mjerilima