NATJEČAJ za upis na doktorske studije Inženjerska kemija i Kemijsko inženjerstvo u akad. god. 2012./2013.  objavljen je u Večernjem listu
14. svibnja 2012.

Molbe na natječaj primaju se u roku od 60 dana od dana objave.

Doktorske studije KEMIJSKO INŽENJERSTVO i INŽENJERSKA KEMIJA mogu upisati pristupnici koji su završili sveučilišni dodiplomski ili diplomski studij (300 ECTS) na Fakultetu kemijskog inženjerstva i tehnologije s prosječnom ocjenom vrlo dobar. Pristupnici koji su diplomirali na drugim sveučilišnim studijima mogu upisati doktorske studije u skladu sa Statutom Sveučilišta u Zagrebu, te prema uvjetima upisa na doktorski studij Kemijsko inženjerstvo ili Inženjerska kemija, tj. uz mogućnost polaganja razlikovnih ispita radi stjecanja temeljnih znanja potrebnih za pohađanje i završavanje studija.

Doktorski studij traje 6 semestara. Troškovi studija po semestru za akademsku godinu 2012./2013. iznose 9.000,00 kn. Ukoliko troškove snosi poduzeće ili ustanova, prilikom upisa potrebno je priložiti odgovarajuću odluku o snošenju troškova doktorskog studija.

Za upis na odgovarajući studij je potrebno podnijeti molbu s navedenom adresom stanovanja, ovjerenu presliku diplome, prijepis svih ocjena sa studija, izvadak iz matične knjige rođenih, domovnicu, životopis i potvrdu o poznavanju jednog svjetskog jezika. Razgovor s pristupnikom obvezan je dio upisnog postupka.

Molbe na natječaj primaju se u roku od 60 dana od dana objave,  a treba ih poslati na adresu:

FAKULTET KEMIJSKOG INŽENJERSTVA I TEHNOLOGIJE

STUDENTSKA REFERADA

10000 Zagreb, Marulićev trg 19, p.p. 177

Pobliže obavijesti moguće je dobiti:

na broj telefona: +385 (1) 4597 278 i e-mail: studref@fkit.hr

Natječaj u cijelosti