ZNANSTVENOG NOVAKA

U SURADNIČKOM ZVANJU ASISTENTA           (1  zaposlenik/ca)

u području tehničkih znanosti, polje kemijsko  inženjerstvo

na  znanstvenom projektu " Obrada otpadnih voda naprednim oksidacijskim tehnologijama" (125-1253092-1981)

Pristupnici moraju ispunjavati uvjete:

• propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju,sukladne Odluci Ministarstva znanosti obrazovanja i sporta (klasa: 402-01/11-08/000209, ur.broj: 533-08-11-0007 od 07.11.2011.),
  • završen Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, a prednost imaju kandidati s laboratorijskim iskustvom i  radovima u području istraživanja i primjene naprednih oksidacijskih procesa za razgradnju organskih onečišćivala u vodi,
  • potvrdnicu visokog učilišta da je pristupnik-ca diplomirao-la kao jedan-a od 10% najboljih studenata studijskog programa po ukupnom težinskom prosjeku ocjena.

Prijavi na natječaj treba priložiti:

• kompletnu dokumentaciju kojom dokazuju da zadovoljavaju tražene uvjete (životopis, domovnicu, diplome, prijepis ocjena, potvrdnice, diplomski, završni, znanstveni rad).

Rok od osam dana teče od dana objave u Narodnim novinama.

Natječaj u cjelosti