Natječaj za studentske prijave...

Dragi studenti,

U okviru međunarodnog znanstveno-stručnog skupa 20. Ružičkini dani (Lavoslav Ružička - “Lord of the Carbon Rings”) održat će se izložba pod radnim naslovom „Kemija osjećaja“, u Vukovaru od 18.-20. rujna 2024. Iza ovoga naziva, kako svi znamo, kriju se hormoni. Namjera je izložbe predstaviti ljudske hormone na stručan, a ujedno i širokoj publici zanimljiv način. Vas pozivamo da nam se pridružite i prijavite svoja idejno-grafička rješenja predstavljanja pojedinih hormona (dopamin, serotonin, oksitocin, endorfin, testosteron, androsteron, estrogen, progesteron, kortizol, adrenalin, noradrenalin, grelin, leptin, melatonin, somatropin, tiroksin)!

Studenti čiji će  prijedlozi biti odabrani nagrađuju se sudjelovanjem na skupu s pokrivenim troškovima kotizacije, prijevoza i smještaja, uz suautorstvo izložbe.

Na natječaj se mogu javiti pojedinci ili skupine od najviše tri člana. Rok za prijavu je do 20. svibnja 2024. na  e-adresu: projects@fkit.unizg.hr.

Prof. dr. sc. Tatjana Gazivoda Kraljević

Prof. dr. sc. Ante Jukić