Ponovno pokrenuta Anketa za procjenu...

Poštovani studenti,

Anketa za procjenu rada nastavnika u zimskom semestru ak. god. 2023./2024. koja je pokrenuta 8. siječnja 2024. zbog određenih tehničkih problema nije bila vidljiva za sve kolegije.

Zbog toga smo anketu danas pokrenuli ponovno i sada je vidljiva za sve kolegije koji su se odvijali u zimskom semestru.  Anketa se provodi on-line putem Informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU) na obrascu definiranom na razini Sveučilišta u Zagrebu (on-line anketa) .

Anketa će se provoditi i biti dostupna studentima  do 28. siječnja 2024.

Molim Vas da u što većem broju ispunite ankete koje daju vrijedne povratne informacije za daljnje kontinuirano podizanje kvalitete nastave na kolegijima prijediplomskih i diplomskih studija.

Ispričavamo se na tehničkim problemima i unaprijed zahvaljujemo na izdvojenom vremenu.

Prodekanica za nastavu

Prof. dr. sc. Sanja Lučić Blagojević