VAŽNO! Promjena mjesta održavanja...

Poštovani studenti,

slijedi promjena mjesta održavanja nastave zbog nemogućnosti grijanja na Trgu Marka Marulića 20.

Nastava s Trga Marka Marulića 20 premješta na Trg Marka Marulića 19 prema istom rasporedu nastave kako slijedi:

1)        Od 5. prosinca 2023. utorak, nastava koja se održavala u predavaonici MKV 20 (velika predavaonica) premješta se MKV 19 (velika predavaonica).

2)        Od 6. prosinca 2023. srijeda, nastava koja se održavala u MKM 20 (mala predavaonica 1. kat) premješta se u MKM 19 (predavaonica podrum, lijevo od stepenica)

3)        Od 6. prosinca 2023 srijeda, nastava koja se održavala u Klubu nastavnika premješta se u Vijećnicu na Trgu Marka Marulića 19 (prizemlje desno).

4)       Od 6. prosinca 2023 srijeda, nastava koja se održavala u predavaonici Z1 (podrum Trg Marka Marulića 20) premješta se u P2KM-19 (predavaonica podrum, desno od stepenica).

Lijep pozdrav

Prof. dr. sc. Sanja Lučić Blagojević

Prodekanica za nastavu

Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije