Obavještavamo Vas da je produljen rok za prijave za 2. ZORH Susret znanstvenika, stručnih djelatnika i studenata na temu zaštite okoliša koji će se 26. i 27. travnja održavati na Kemijsko-tehnološkom fakultetu (KTF) u Splitu u organizaciji studenata KTF-a i Studentske sekcije Hrvatskog društva kemijskih inženjera i tehnologa.

Prijaviti se možete pasivno i aktivno (usmeno predavanje ili posterski rad) do 5. travnja 2019. godine putem linka.

Pokroviteljica Susreta je hrvatska zastupnica u Europskom parlamentu, gospođa Marijana Petir.

Teme Susreta su: Prikupljanje i zbrinjavanje krutog otpada u RH; Metode pročišćavanja otpadnih voda; Zagađenost Jadranskog mora; Ispitivanje kakvoće tla i metode pročišćavanja tla tretiranog pesticidima; Kvaliteta zraka u RH Otpad kao sirovina; Ugrožene vrste u Parkovima prirode i Nacionalnim parkovima.

Jedna od nagrada za najbolji posterski rad jest da će taj rad biti objavljen u časopisu Kemija u industriji!

Za više informacija možete nam se obratiti na našoj Facebook stranici, Instagramu ili na zorh@ktf-split.hr.