Radionica (u organizaciji doc. Haramine i dr. Pilipović s FSB-a te prof. Macan s FKIT-a) će se održati u petak 20.3. na FSB-u od 10.00 sati u Sjevernoj zgradi Fakulteta. Detaljan program možete naći u pozivu.

Kao i na dosadašnjim radionicama, željele bismo vas potaknuti da izložite neku vama blisku ili interesantnu temu u kratkoj prezentaciji od 10 minuta. Zbog gosta iz inozemstva, preporuka je da podloge za prezentacije budu na engleskom jeziku, ali izlaganje može biti ili na hrvatskom ili na engleskom. Budući da je cilj radionice umrežavanje stručnjaka iz različitih područja, sve teme vezane uz polimerstvo su dozvoljene.

Svi zainteresirani za izlaganje ili sudjelovanje mogu se javiti osobno ili mailom organizatoricama ili na adresu polimeri2015@net.hr do 18.3.2015.

Sudjelovanje je besplatno uz obaveznu prethodnu prijavu. Poziv možete proslijediti svim potencijalno zainteresiranim kolegicama i kolegama. Radionica je namijenjena studentima preddiplomskog, diplomskog i poslijediplomskog studija.

Veselimo se vašem dolasku!

Autor: Jelena Macan