Nastavak kontaktnih laboratorijskih...

Iako je epidemiološka situacija još uvijek nepovoljna, kontaktne laboratorijske vježbe od 3. svibnja 2021. mogu se održavati u grupama do 10 studenata poštujući sve epidemiološke mjere. Nastavnici će putem mrežnih stranica predmeta obavijestiti studente o nastavku i načinu provođenja laboratorijskih vježbi. Za sada se svi predviđeni kolokviji u navedenom periodu mogu održavati kontaktno ili online. O načinu provođenja kolokvija nastavnici će obavijestiti studente putem mrežnih stranica predmeta. Svi ostali oblici nastave održavaju se online prema važećem rasporedu. Ukoliko studenti imaju neke od simptoma bolesti COVID-19 ne smiju dolaziti na vježbe te se trebaju javiti predmetnom nastavniku i izabranom liječniku. Izrečenu mjeru izolacije zbog pozitivnog testa na koronavirus ili samoizolacije zbog bliskog kontakta s COVID-19 pozitivnom osobom obavezno je potrebno javiti na covid@fkit.hr. U slučaju promjene i/ili odluka nadležnih državnih tijela pravovremeno ćemo Vas obavijestiti.

Uprava

Autor: Ivanka Pindrić