Početak nastave u ljetnom semestru...

Drage studentice i studenti,

Nastava u ljetnom semestru ak. god. 2020./2021.  započinje 1. ožujka 2021. Predavanja i seminari će se u ožujku izvoditi isključivo online u realnom vremenu putem platformi Teams, Zoom, Webex i sl. prema rasporedu koji će biti objavljen u petak 26. veljače 2021. Sve vježbe i kolokviji izvoditi će se kontaktno tijekom cijelog ljetnog semestra. Ukoliko će epidemiološka situacija biti povoljna plan je da se predavanja i seminari možda već i početkom travnja izvode mješovito (online i kontaktno), s time da će prednost u održavanju nastave uživo imati brucoši i studenti 2. godine, uvažavajući preporuke Nacionalnog vijeća za znanost i visoko obrazovanje, Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Svima želimo dobro zdravlje i uspješan ljetni semestar!

Uprava

Autor: Ivanka Pindrić