Obavijest o otkazivanju nastupnih...
  1. Dr. sc. Martina Sudar, poslijedoktorandica Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, koje se trebalo održati u četvrtak 17. siječnja 2019. godine u 8:15 sati u predavaonici S-1 Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, Savska cesta 16, Zagreb.
    Nastupno predavanje pod naslovom: „ENZIMSKA KINETIKA
       Više informacija
  2. Dr. sc. Karolina Maduna, zaposlena u Agenciji za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih Zagreb, koje se trebalo održati u četvrtak 17. siječnja 2019. godine u 9:15 sati u predavaonici S-1 Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, Savska cesta 16, Zagreb.
    Nastupno predavanje pod naslovom: „BIOPROCES I KINETIKA RASTA MIKROORGANIZAMA
       Više informacija
  3. Dr. sc. Anita Šalić, , poslijedoktorandica Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, koje se trebalo održati u četvrtak 17. siječnja 2019. godine u 14:15 sati u predavaonici S-P Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, Savska cesta 16, Zagreb.
    Nastupno predavanje pod naslovom:  „AERACIJA U MIKROBIOLOŠKIM SUSTAVIMA