Popis dobitnika i nagrađenih radova u akademskoj godini 2017./2018. za najbolje studentske znanstvene i umjetničke radove, posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova te za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici objavljen je i na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu.

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u petak 6. srpnja 2018. u 11 sati u Kongresnoj dvorani na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Kennedyjev trg 6.

Na dan dodjele nagrada studenti trebaju doći na Ekonomski fakultet najkasnije do 10.15 sati.

Prigodom svečane podjele nagrada bit će organizirana i izložba radova dobitnika Rektorove nagrade, pa su nagrađeni studenti prema Pravilniku o dodjeli Rektorove nagrade dužni pripremiti, dostaviti i izložiti postere svojih radova. Postere trebaju izraditi dobitnici Rektorove nagrade a) i b) kategorije.

Izložba postera nagrađenih radova bit će otvorena od 6. do 13. srpnja 2018. na Ekonomskom fakultetu.

Dobitnici Rektorove nagrade u ak. god. 2017./2018.