Studentska udruga BEST Zagreb, nakon niza uspješno organiziranih natjecanja, i ove vam godine donosi EBEC Challenge Zagreb 2018.

Natjecanje ima dvije kategorije, Case Study i Team Design. Studenti u četveročlanim timovima se mogu prijaviti za jednu od kategorija te testirati kvalitetu svojih rješenja u odnosu na druge timove.

Case study je kategorija u kojoj tim rješava određeni teorijski zadatak, usmjeren na tehnički problem ili na problem u upravljanju sustava. Team Design stavlja pred timove zadatak izradi fizičkih i praktičkih modela i maketa kako bi riješili određeni inženjerski problem.

EBEC Challenge Zagreb 2018 se održava 13. i 14. ožujka na FER-u, a prijaviti se možete u timovima od 4 osobe do ponoći 04.03.2018. na pomoću linka na mrežnoj stranici.

Više informacija o samom natjecanju možete pročitati na:

EBEC Challenge Zagreb 2018 mrežnoj stranici

EBEC Challenge Zagreb 2018 Facebook stranici

Okupi tim i prihvati izazov. Put na EBEC Challenge Balkan u Nišu te čeka. Bit će super, dođi i ti!