DOBITNICI REKTOROVE NAGRADE

Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo je studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu. Na temelju prijedloga Povjerenstva, rektor je nagradio ukupno 176 radova u šest kategorija: 109 radova u a) kategoriji, 18 u b), 1 u c), 8 u d), 5 u e) i 35 radova u f) kategoriji.

Popis imena dobitnika Rektorove nagrade u akademskoj godini 2021./2022. za najbolje studentske znanstvene i umjetničke radove, posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova te za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici nalazi se na poveznici.

Popis dobitnika i nagrađenih radova objavljeni su i na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu http://www.unizg.hr .
Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u srijedu 28. rujna 2022. u 13.30 u dvorani Auditorium maximum D1 i D2 Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, Unska 3.
Zbog velikog broja dobitnika i ograničenoga broja mjesta u dvorani, dodjeli nagrada za nagrađene radove iz kategorije d), e) i f) prisustvovati će po jedan predstavnik studenata, koji će preuzeti priznanja za sve nagrađene studente.

Na dan dodjele nagrada studenti trebaju doći na Fakultet elektrotehnike i računarstva najkasnije do 12.45 sati.
Prema Pravilniku o dodjeli Rektorove nagrade dobitnici Rektorove nagrade a) i b) kategorije dužni su pripremiti postere svojih radova.

Autor: Jasna Majcen