Studentski posao - Farmaceutska...

Primevigilance je u potrazi za studentima za rad na projektu! Ovo je idealna prilika za stjecanje iskustva u jednoj od vodećih globalnih kompanija za sigurnost lijekova.

Tražimo proaktivne studente biomedicinskih i prirodoslovnih fakulteta koji bi mogli raditi puno radno vrijeme (po mogućnosti apsolvente). Osim informatičke pismenosti, važne su izražene analitičke i organizacijske vještine te je nužno i izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu. Interes za farmakovigilanciju je prednost.

zicija: Asistent za farmakovigilanciju
Opis posla: Administrativna obrada podataka, rad u naprednim sustavim i bazama te pružanje podrške u aktivnostima projektnog tima

Mogućnost stalnog zaposlenja nakon završetka studija

Mogućnost rada od doma nakon onboarding procesa

Satnica: 31,00 kn/h

Molimo zainteresirane studente/studentice da svoj CV pošalju na mail:  dora.santro@primevigilance.com

Više o kompaniji možete vidjeti na našem webu: PrimeVigilance – Pharmacovigilance & Medical Information -

Veselimo se vašim prijavama!

Autor: Jasna Majcen