OBAVIJEST STUDENTIMA

Prema odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, s datumom 2.5.2022. mijenja se  učestalost izračuna razine prava studenata.

Razina prava studenata će se na temelju evidentiranih podataka osvježavati jednom dnevno tijekom noći.

To znači da nakon evidentiranja podatka koji utječe na razinu prava na prehranu, nova razina prava će biti vidljiva od idućeg dana. Dakle, ako prethodno niste imali pravo na prehranu, pa Vam se evidentira podatak na temelju kojeg bi trebali dobiti, to pravo će Vam biti dodijeljeno s idućim danom.
Napominjemo da nema promjene u iznosu subvencije niti samom algoritmu za izračun prava. Ova promjena utječe samo na učestalost dodjele, odnosno oduzimanja prava na prehranu.

Autor: Jasna Majcen