COVID MJERE

Poštovani studenti,

podsjećamo da je još uvijek na snazi izjava koji ste potpisali početkom akademske godine 2021./2022. koja je sadržavala elemente:

1. Preuzimam obvezu mjerenja tjelesne temperature prije svakog dolaska na Fakultet.
  2. Ukoliko imam povišenu tjelesnu temperaturu, dišne (respiratorne) simptome (kašalj, teškoće u disanju, curenje iz nosa) ili ostale simptome zarazne bolesti (poremećaj osjeta njuha i okusa, glavobolja, malaksalost, bolovi u mišićima, probavne tegobe i sl.) te ako sam u samoizolaciji ili mi je utvrđena zaraza koronavirusom, neću dolaziti na Fakultet.
  3. U slučaju pojave simptoma, oboljenja ili određivanja samoizolacije od koronavirusa o tome ću obavijestiti nositelja predmeta i Fakultet na e-mail covid@fkit.hr

Prof. dr. sc. Sanja Lučić Blagojević
Prodekanica za nastavu
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije