Otvorene prijave na online predmete u...

HTTPS://UNIC.EU/EN/NEWS/150-COURSES-OPEN-ALL-UNIC-STUDENTS

Želiš biti student nove generacije?
Iskoristi priliku i otkrij nove predmete u područjima koja te zanimaju.
U tijeku su prijave na online predmete u zimskom semestru akademske godine2021/2022 na UNIC sveučilištima.

Ovdje potraži različite mogućnosti studiranja u okviru UNIC-a: News-Article (unic.eu)
Otkrit ćeš preko 100 predmeta iz raznih područja interesa, od obrazovanja, umjetnosti ihumanističkih znanosti, društvenih znanosti, novinarstva, ekonomije, prirodnihznanosti, matematike, informacija i komunikacija, inženjerstva, poljoprivrede dozdravstva koji ti omogućuju stjecanje novih znanja i vještina, kao i učenje umeđunarodnom okruženju.
UNIC ruši prepreke koje studente često ograničavaju u mobilnosti i pruža nove
mogućnosti za odabir i prilagodbu iskustva studiranja tvojim interesima.
Budi i ti dio UNIC-a, Europskog sveučilišta postindustrijskih gradova, nove generacijeeuropskih studenata, nastavnika, znanstvenika i društva koji rade, djeluju
i promišljaju u budućnost.
Nove mogućnosti potraži u UNIC savezu koji uz Sveučilište u Zagrebu čine
Sveučilište Deusto u Bilbaou (Španjolska), Sveučilište Ruhr u Bochumu (Njemačka),Koç sveučilište u Istanbulu (Turska), Erasmus sveučilište u Rotterdamu (Nizozemska),Sveučilište u Corku (Irska), Sveučilište u Liègeu (Belgija) i Sveučilište u Oulu (Finska).

Autor: Nataša Štefok