Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) poziva Vas na sudjelovanje na seminaru „Uloga studenata u osiguravanju kvalitete na visokim učilištima“ koji će se održati u ponedjeljak, 9. prosinca 2019. godine u Hotelu International, Miramarska cesta 24, u Zagrebu.

Seminar će se održati u sklopu projekta SKAZVO (Unapređenje sustava osiguravanja i kvalitete visokog obrazovanja 2016.-2020.) koji je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda (Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.). Seminar je predviđen za studente početnih godina, odnosno studente preddiplomskih i integriranih studija, u cilju njihova aktivnijeg uključivanja u rad tijela visokih učilišta, posebice Vijeća i Povjerenstva za kvalitetu.

Studenti svoje sudjelovanje na seminaru mogu registrirati putem sljedećeg obrasca za prijavu. Registracija za sudjelovanje na seminaru moguća je do petka, 22. studenog 2019. godine.

Letak