Fakultetsko vijeće Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, na svojoj 200. redovitoj sjednici održanoj 31. listopada 2016. prihvatilo je predložene teme završnih radova za akademsku godinu 2016./2017.

Obavještavamo studente da se od ak. god. 2016./2017. izbor mentora i tema za Završni rad obavlja isključivo putem Studomata u terminu od 9. - 18. studenoga 2016. Prilikom prijave na Studomat u desnom izborniku pod Završetak studija potrebno je otvoriti Izbor mentora. Iz popisa nastavnika  potrebno je pokraj željenog nastavnika kliknuti na „Odaberi“. Nakon toga, za izbor teme postupak je isti, potrebno je otvoriti Izbor teme i pokraj željene teme kliknuti na „Odaberi“. Molimo izabirati samo teme od već izabranog mentora. Ne birati teme od mentora koje niste odabrali. Nakon što mentor odobri mentorstvo i temu (u terminu od 9. - 17. studenoga 2016.) student na Studomatu dobije obavijest o potvrdi mentorstva i teme.

Molimo provjeravajte redovito stanje izbora, a ukoliko nema promjena nakon 2 dana, obratite se za pomoć i informacije u Studentsku referadu.

Teme završnih radova za ak. god. 2016./2017.

Odabrane teme završnih radova za ak. god. 2016./2017.

Slobodne teme završnih radova na dan 02122016

Autor: Irena Škorić