Natječaj za izbor

- jednog (1) izvršitelja u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto redovitog profesora u trajnom zvanju

- jednog (1) izvršitelja u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda

- jednog (1) izvršitelja u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta

znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto
A.  REDOVITOG PROFESORA u trajnom zvanju (radno mjesto I. vrste)
na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom
-  u području prirodnih znanosti, polje kemija,
   grana organska kemija
   u Zavodu za organsku kemiju (jedan zaposlenik/ca)

suradničko zvanje i radno mjesto
B.  POSLIJEDOKTORAND (radno mjesto I. vrste)
na određeno vrijeme od 1. lipnja 2017. do 31. kolovoza 2018., s punim radnim vremenom
-  u području tehničkih znanosti<, polje kemijsko inženjerstvo,
    polje temeljne tehničke znanosti ili
    polje interdisciplinarne tehničke znanosti
   u Zavodu za polimerno inženjerstvo i organsku kemijsku tehnologiju (
jedan zaposlenik/ca)
C.  ASISTENT  (radno mjesto I. vrste)
na određeno vrijeme - zamjena, s punim radnim vremenom
-  u području tehničkih znanosti, polje kemijsko inženjerstvo,
   u Zavodu za reakcijsko inženjerstvo i katalizu (jedan zaposlenik/ca)

Natječaj je objavljen u Narodnim novinama br. 10/17 od 3. veljače 2017.

Tekst natječaja

Svi pristupnici/e moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i Zakonom o radu, te prijavi na natječaj priložiti: životopis, presliku diploma, potvrdu o državljanstvu (domovnicu ili odgovarajući dokument kojim se dokazuje državljanstvo) i uvjerenje da protiv pristupnika/ce nije pokrenut istražni ili kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).

Pristupnici/e pod točkom A. prijavi prilažu izvješće o provedenoj studentskoj anketi za procjenu rada nastavnika, potvrdu o citiranosti radova i zadnju odluku o izboru u znanstveno zvanje i znanstveno-nastavno zvanje.

Pristupnici/e pod točkama A. i B. prijavi prilažu i bibliografiju, popis znanstvenih, stručnih i drugih radova s naznakom objave i separate radova. Pri izboru pristupnika/ca pod točkom B. prednost pri izboru imat će oni s iskustvom u: sintezi organskih polimera /nanokompozita i tehnikama karakterizacije; područjima procesa obrade voda, naprednih oksidacijskih procesa, pripreme tankih filmova i sol-gel sinteze; analitičkim tehnikama za identifikaciju organskih i anorganskih spojeva te određivanju ekoloških pokazatelja kvalitete voda.

Pristupnici/e strani državljani moraju priložiti i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika stupanj C2 prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike i rješenje o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije izdano od Agencije za znanost i visoko obrazovanje ili potvrdu o predanom zahtjevu.

Pristupnici koji kod prijama u radni odnos ostvaruju pravo prednosti prema posebnom zakonu dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti dokaze o tom statusu pri čemu ostvaruju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Prijave se podnose na gornju adresu, u roku trideset dana od objave u Narodnim novinama.

Natječaj za radna mjesta FKIT-a u NN od 3. veljače 2017.