Konačne rang-liste dobitnika...

Temeljem uvjeta i kriterija Natječaja za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2016./2017. koji je bio otvoren od 15. veljače do 5. ožujka 2017., na prijedlog Povjerenstva za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu i Rektorskoga kolegija u širem sastavu, Senat Sveučilišta u Zagrebu donio je Odluku o dodjeli 510 stipendija Sveučilišta u Zagrebu studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija za ak. god. 2016./2017., prema priloženim popisima.

Potpisivanje Ugovora o stipendiranju održat će se 12. travnja 2017. u 9.30 sati u dvorani Muzičke akademije Blagoje Bersa, Trg maršala Tita 12. Svi studenti koji nisu u mogućnosti doći na potpisivanje ugovora trebaju se javiti na Rektorat, Trg maršala Tita 14, soba 006 za naknadno potpisivanje Ugovora.

Konačna rang-lista - A kategorija
Konačna rang-lista - B kategorija